Pro rodiče

Vše, co jste chtěli vědět o Pes equinovarus, ale báli jste se zeptat.  
KONZULTACE PO TELEFONU
Ráda si s Vámi popovídám po telefonu nebo online přes FaceBook Messenger nebo Zoom. Kontaktní telefon 724 203083
OSOBNÍ SETKÁNÍ
Nabízím  i osobní setkání.
CVIČENÍ A UKÁZKY POMUCEK
Ráda Vám vysvětlím a ukážu vhodné cviky  pro nejmenší i starší děti, včetně cvičebních pomůcek, tejpování a tipů na motivaci dětí.

 

Nabízím především povzbuzení, útěchu, rady a zkušenosti. To je to, co neznalý a zoufalý rodič nejvíce potřebuje. Lékaři většinou nemají na pacienty dostatek času a na zodpovězení řady otázek a rozptýlení obav již nezbývá prostor.

Dozvěděli jste se právě z ultrazvuku, že se Vaše dítě má narodit s  vrozenou vadou Pes equinovarus?

Vysvětlím Vám, co Vás čeká. Krok po kroku projdeme celý průběh léčby. Upozorním, na co se po porodu připravit, jaké oblečení a kočárek vybrat. Utěším Vás a nasměruji na komunitu rodičů, kde získáte další podporu i útěchu.

Narodilo se Vám dítě s Pes equinovarus a Vy hledáte informace? 

Uklidním Vás. Pokud to bude možné, dojedu za Vámi nebo mě můžete navštívit v mých prostorech. Přivezu na ukázku dlahy a vysvětlím, co Vás čeká, jaký bude konkrétní postup léčby a na co se připravit.

Stojíte před rozhodnutím,jakou léčbu zvolit, kam se obrátit?

Nabídnu Vám další alternativy. Poskytnu Vám informace, které by Vám mohly pomoci v rozhodování. Vysvětlím Vám, co jednotlivé postupy obnáší, jak to probíhá v nemocnici a při následné péči.

Nevíte, jak cvičit nebo co víc udělat pro své dítě?

Ukážu Vám, jak cvičit. V nabídce mám cviky, které se mi za  9 let osvědčily. Pro malé i velké děti. Přinesu a vysvětlím, k čemu jsou dobré cvičební pomůcky a jak motivovat dítě ke cvičení.