Dar za dar

Dlouho mi trvalo, než jsem přijala fakt, že moje služby a pomoc mají svoji konkrétní hodnotu. Kdo mě zná, ví, jak to pro mě bylo těžké. Informace a zkušenosti, které jsem nasbírala, mi připadají teď tak snadné a zřejmé a zapomínám na těžkou cestu a investice, které mě stály.

Není mým cílem zbohatnout na neznalosti, nedostatku informací, neochotě lékařů je poskytovat. Ale cítím, že ve všem musí být rovnováha. Stává se mi, že člověk, kterému jsem pomohla se téměř urazí,  že nic nechci, nebo by rád vyjádřil svou vděčnost a donese nebo pošle dětem čokoládu, popř. láhev vína, kávu.  Jsem za to vděčná a potěší mě stejně jako každé milé slovo k dárečkům přidané.

Nicméně hromadit čokolády, kávy a vína do nekonečna nejde 🙂 Na druhou stranu, za peníze, které bych dostala místo těchto drobných dárečků, bych mohla uhradit další kurz, který zase využiji pro pomoc někomu dalšímu.

Nechávám na Vás, jakou hodnotu má pro Vás moje pomoc, rada a čas, který jsem Vám věnovala. A já ji s pokorou a vděčností přijmu.
I kdyby to byla 1,- Kč, obohatili jsme se navzájem a já jsem šťastná, že jsem mohla pomoct.

Číslo účtu, kam lze poslat jakoukoliv částku:

670100-2203030698/6210

Předem Vám velmi děkuji.